MENU

Stwory z Obory

1934
0

Gra karciana którą tworzę od podstaw

Twoją wioskę znów nękają krwiożercze bestie. Słynni zabójcy potworów popadli w nałogi i rzucili wszystkim w diabły. Na rycerzy w lśniących zbrojach też nie można liczyć, to nie ta bajka. Chwytaj widły i bierz sprawy we własne ręce. Ubij setki potworów i… chwila, chwila, ktoś mówił, że trzeba zabijać?
Jako wieśniak o niepohamowanym pragnieniu sławy wyruszasz na trakt by stać się najsłynniejszym zabójcą potworów. Po co jednak za każdym razem nadstawiać karku? Upozoruj atak potwora na niczego nieświadome sioło, przebierając się za morderczą bestię. Później wystarczy się trochę poszamotać w krzakach albo poobijać za stodołą i wyjść z szarpaniny cało, jako bohater!
Uważaj jednak, nie tylko Ty chcesz zostać słynnym zabójcą potworów. Inni wieśniacy zazdrośni Twojej chwały zrobią wszystko, aby Cię upokorzyć i odebrać Ci wieniec laurowy. Będą tworzyć fałszywe zlecenia, podkładać świnie, dokarmiać bestie, demaskować oszustwa… słowem wszystko, aby tylko zmieszać Cię z błotem i zdobyć większą sławę.

Chwytaj za widły, pora wyruszyć na szlak!

Zapraszam do obserwowania na stronę FB: https://www.facebook.com/stworyzobory/