MENU

Europejskie Centrum Kształcenia

Identyfikacja wizualna została wykonana dla firmy organizującej tematyczne kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku 8 – 17 lat. Można wyróżnić dwie grupy docelowe: dzieci – miłośnicy fantastyki oraz ich rodzice. Wcześniej – mimo 11-letniej działalności – firma nie posiadała identyfikacji. W skład nowej wchodzą:
Logo. Przedstawia pegaza, zwierzę fantastyczne, kojarzone z marzeniami. Forma logotypu przywodzi na myśl amulet szczęścia. Projektując znak chciałem, aby wywoływał uśmiech na twarzy i trwale zapadał w pamięć.
Materiały biurowe i promocyjne. Firma porozumiewa się z klientem internetowo, telefonicznie i przede wszystkim listownie. Zdecydowałem się zatem wykonać koperty, papier firmowy oraz wizytówki osobiste i reklamowe. Odświeżyłem także wygląd umowy, karty uczestnika oraz regulaminów. Dodatkowo wykonałem zestaw znaków dla poszczególnych programów kolonijnych.
Responsywna strona internetowa. Zaprojektowana w prosty i przejrzysty sposób, atrakcyjny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Formularze zawarte na stronie ułatwiają kontakt i współpracę z firmą. Strona pozwala śledzić aktualne wydarzenia związane z koloniami i daje możliwość interakcji.

strona internetowa: www.koloniena5.pl